سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال با تریدهاب

در سالیان اخیر کاهش ارزش پول، این دغدغه را برای مردم به وجود آورده تا با روش های مختلف از سرمایه خود محافظت کنند. از سوی دیگر خبر افزایش قیمت ارز های دیجیتال مانند بیت کوین، باعث شده تا افراد زیادی به قصد سرمایه گذاری اقدام به خرید ارزهای دیجیتال کنند. اما تجربه سرمایه گذاری دربازار ارز های دیجیتال نشان می دهد که قدم گذاشتن بدون دانش در این بازار از هر بازار دیگری خطرناک‌تر است.

بهترین سرمایه گذاری در سال های اخیر

مهمترین ویژگی بازار ارز های دیجیتال نوسانی بودن آن است. اگر پیش بینی کارشناسان مطرح اقتصادی در مورد قیمت بیت کوین را مطالعه کنید، هیچ یک با قطعیت پیش بینی خود را تضمین نمی کنند و بازار ارزهای دیجیتال را جزء بازار های پرریسک مالی به حساب می‌آورند. یک راه برای حل این مشکل، سپردن سرمایه به دست یک معامله گر حرفه‌ای ( یا اصطلاحا تریدر ) است.

تریدر کسی است که دائما در حال خرید و فروش ارز های دیجیتال است. تریدر های بازار ارزهای دیجیتال با رصد پیوسته این بازار تلاش می کنند تا با خرید و فروش به موقع آنها بیشترین سود را کسب کنند. اما این روش نیز مشکلاتی را با خود به همراه دارد. پیدا کردن یک تریدر حرفه ای و سپردن سرمایه به او اغلب سخت و زمان بر است و همچنین نمی توان به هر تریدری اطمینان نمود!!!

تریدهاب یک راه حل مطمئن

تریدهاب، اولین پلتفرم ارتباط بین تریدر ها و سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال در ایران است. تریدهاب این امکان را به سرمایه گذاران می دهد تا با خیال راحت سرمایه خود را به دست تریدر های حرفه ای بسپارند و همگام با آن ها ارزهای دیجیتال را خرید و فروش نمایند.

قبلا، مشارکت با تریدهاب را توضیح داده ایم. سرمایه گذاران پس از تنظیم پیشنهاد مشارکت در تریدهاب، آن را برای تریدرها ارسال می کنند. ما در تریدهاب با برگزاری لیگ تریدینگ، مناسب ترین تریدر را برای آن پیشنهاد انتخاب می کنیم. سرمایه گذاران با تعیین حد ضرر در پیشنهاد مشارکت از سرمایه خود محافظت کرده و از ارزش لحظه سرمایه خود آگاه می شوند.

با تریدهاب، سرمایه گذاران ضمن حفظ ارزش سرمایه خود در برابر نوسانات شدید این بازار، از دانش تریدر های حرفه ای نیز استفاده کرده و ریسک سرمایه گذاری خود را کاهش می دهند.

0 نظر

دیدگاه شما

https://github.com/igoshev/laravel-captcha

با تریدهاب بیشتر سود کنید!

همین حالا با تریدهاب مشارکت کنید.