لیگ تریدینگ؛ اطلاعاتی که باعث تفاوت می شود!

یکی از ویژگی‌های جذاب تریدهاب برگزاری لیگ تریدینگ بین تریدرها است. تریدهاب برخی از پیشنهاد مشارکت‌های خود را به صورت عمومی و برای همه تریدرها ارائه می‌کند. پیشنهادهایی که به صورت عمومی ارسال می‌شوند مبالغ بالاتری نسبت به پیشنهادهای خصوصی دارند.

 تریدرها با تایید پیشنهاد مشارکت، وارد لیگ تریدینگ آن مشارکت می‌شوند. در لیگ تریدینگ هر مشارکت، تریدرها بر اساس سه پارامتر بازده پرتفوی، ریسک معاملات و سابقه معامله‌گری رتبه‌بندی می‌شوند و امتیاز هر تریدر مشخص می‌شود. تریدری که رتبه نخست را بدست آورد برنده لیگ بوده و قرارداد مشارکت بین تریدهاب و آن تریدر تنظیم می‌شود. لازم به‌ذکر است که عملکرد تریدرها به طور مستمر ارزیابی شده و امتیازها پس از هر ترید به‌روز می‌شود. بنابراین امکان تغییر رتبه هر تریدر تا پایان زمان برگزاری لیگ وجود دارد.

لیگ تریدینگ تریدهاب

اما هر تریدر برای افزایش امتیاز دو راه پیش‌رو دارد. راه اول مخصوص تریدرهای باسابقه است؛ که می‌توانند ترید هیستوری خود در اکسچنج‌های بین‌المللی را برای تریدهاب ارسال کنند. راه دوم مخصوص تریدرهای تازه‌کار است. این دسته از تریدرها می‌توانند تریدهای خود را از طریق پلتفرم تریدهاب انجام دهند و امتیاز خود را بالا ببرند.

برای ارسال ترید هیستوری، وارد پنل تریدر شوید و از منوی سمت راست وارد بخش پشتیبانی شوید. حتما عنوان درخواست خود را " ارسال ترید هیستوری " بنویسید تا تیم پشتیبانی زودتر به درخواست شما رسیدگی کند.

آموزش تصویری خروجی گرفتن از trade history  سایت بایننس

0 نظر

دیدگاه شما

https://github.com/igoshev/laravel-captcha

با تریدهاب بیشتر سود کنید!

همین حالا با تریدهاب مشارکت کنید.