آشنایی با پلتفرم تریدهاب

وبسایت تریدهاب پلتفرمی ویژه برای سرمایه گذاران و تریدر های حرفه ای بازار ارز های دیجیتال است. تریدهاب با رتبه بندی و امتیاز دهی به تریدر های حرفه ای بازار ارز های دیجیتال، به سرمایه گذاران این بازار کمک می کند تا بتوانند تریدر هایی متناسب با اهداف خود انتخاب کرده و همگام با آنها، به طور حرفه ای ارز های دیجیتال را خرید و فروش کرده و از این بازار سود کسب کنند. از طرف دیگر تریدر ها نیز با دریافت پیشنهاد مشارکت از طرف سرمایه گذاران، با سرمایه بیشتری ترید می کنند و به سود بیشتری می‌رسند. مدل سرمایه گذاری در تریدهاب، به صورت تنظیم پیشنهاد مشارکت بین تریدر و سرمایه گذار است.

 

trader platform

 

فرآیند مشارکت چگونه است؟

سرمایه‌گذاران متناسب با انتظارات خود، پیشنهاد مشارکت را به طور عمومی یا خصوصی به تریدر ها ارائه می کنند. تریدر هایی که شرایط اخذ پیشنهاد را داشته باشند، می توانند وارد فرآیند مشارکت شده و سپس در قالب "لیگ تریدینگ" با یکدیگر به رقابت بپردازند.

در لیگ تریدینگ به تریدر ها بر اساس سه پارامتر بازده پرتفوی، ریسک معاملات و سابقه تریدینگ، به طور خودکار توسط پلتفرم امتیاز داده می شود تا درلیگ آن مشارکت رتبه بندی شوند. برنده‌ی لیگ، تریدری است که نسبت به بقیه تریدر ها امتیاز بالاتری داشته باشد.

به برنده لیگ اعتبار معاملاتی داده می‌شود که با آن می‌تواند در اکسچنج بین‌المللی به خرید و فروش ارز های دیجیتال بپردازد. سود یا زیان حاصل طبق شرایط پیشنهاد مشارکت بین تریدر و سرمایه‌ گذار تقسیم می‌گردد.

تریدهاب مشکل محدودیت سرمایه را برای تریدر ها برطرف می‌کند و علاوه بر آن در صورت زیان در تریدینگ، ضرر بیشتری را به آن ها متحمل نمی‌کند.

برای ثبت نام بر روی پنل تریدر کلیک کنید و سپس بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. همچنین برای آشنایی بیشتر با امکانات تریدهاب ویدئو زیر را مشاهده کنید

 

0 نظر

دیدگاه شما

https://github.com/igoshev/laravel-captcha

با تریدهاب بیشتر سود کنید!

همین حالا با تریدهاب مشارکت کنید.